AKCESORIA MEDYCZNE

Oferujemy wyłącznie wysokiej jakości akcesoria i sprzęt z sektora medycznego od sprawdzonych producentów. Nieustannie optymalizujemy naszą ofertę produktową, uzupełniając  ją o nowe, wyspecjalizowane artykuły medyczne. Aktualnie w ofercie akcesoriów medycznych posiadamy między innymi bandaże, cewniki, opatrunki, plastry, rurki intubacyjne, skalpele i wiele innych produktów. Oferujemy także szeroki wybór akcesoriów stworzonych z myślą o dzieciach – kompresy, naklejki, szczoteczki i zestawy małego pacjenta. Zapewniamy atrakcyjne ceny. Oferta akcesoriów w naszej hurtowni medycznej skierowana jest zarówno do firm z branży medycznej, jak i klientów indywidualnych.

  • 2456 2456
  • 4312 4312
  • 2457 2457
  • 4313 4313
  • 2459 2459
  • Brak obrazka Brak obrazka
  • Brak obrazka Brak obrazka
  • Brak obrazka Brak obrazka
Wyników 1 - 9 z 300Pokaz:     Wyświetlanych na stronie

Artykuły medyczne oraz wysokiej klasy sprzęt z sektora medycznego

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą akcesoriów medycznych w asortymencie hurtowni Medimix. Od 15 lat oferujemy wysokiej jakości produkty, które spełnią Państwa oczekiwania. Proponowany osprzęt posiada wszelkie niezbędne pozwolenia oraz certyfikaty, a także gwarancję producentów. Naszą kompleksową ofertę kierujemy do profesjonalistów: lekarzy, ratowników medycznych i służby zdrowia oraz do Klientów indywidualnych, którzy chcą korzystać z wysokiej klasy akcesoriów medycznych. Największy wybór, atrakcyjne ceny, wysoka jakość produktów oraz profesjonalna, rzetelna obsługa – Medimix.pl to gwarancja satysfakcji.

Oferta akcesoriów medycznych

W ofercie akcesoriów medycznych posiadamy bandaże, cewniki, opatrunki, plastry, rurki intubacyjne, skalpele, kompresy oraz naklejki, szczoteczki i zestawy dedykowane małym pacjentom. W ofercie Medimix Klienci znajdą akcesoria przeznaczone dla instytucji służby zdrowia i firm branży medycznej oraz Klientów indywidualnych. Dołożyliśmy starań, by asortyment hurtowni Medimix zawierał wyłącznie innowacyjne rozwiązania branżowe, najwyższej jakości akcesoria medyczne i najnowocześniejszy sprzęt.

Wysokiej jakości akcesoria medyczne

Znajdujące się w ofercie naszej hurtowni medycznej akcesoria, wykonywane są wyłącznie z najwyższej jakości materiałów. Artykuły medyczne dostępne w ofercie Medimix, to produkty pochodzące z pewnego źródła, posiadające odpowiednie atesty i 100% gwarancję producenta. Zachęcamy do zaznajomienia się z szeroką gamą akcesoriów, jakie oferuje nasza hurtownia sprzętu medycznego.