WZIERNIKI MEDYCZNE

Oferujemy szeroki asortyment wzierników ginekologicznych, otoskopowych oraz nosowych. Wszystkie produkt są, wykonane z wysokogatunkowego plastiku,. Jesteśmy liderem w zaopatrzeniu gabinetów lekarskich w artykuły jednorazowego użytku, dlatego też wzierniki oferowane w hurtowni medycznej Medimix spełniają wszelkie normy i dyrektywy UE oraz posiadają wszelkie dopuszczenia do obrotu na terenie RP.

Producent:
Wybierz producenta
Wyników 1 - 9 z 9Pokaz:     Wyświetlanych na stronie
Wyników 1 - 9 z 9Pokaz:     Wyświetlanych na stronie

Zastosowanie wzierników medycznych

Wysoka jakość oferowanych wzierników medycznych, połączona z najnowocześniejszą technologią wytwarzania, gwarantuje wysoką jakość produktu, która została potwierdzona w codziennym użytku przez lekarzy na całym świecie. W asortymencie posiadamy używane w gabinetach medycznych:

  1. Wzierniki do otoskopu - to wzierniki jednorazowego użytku, całkowicie kompatybilne z głowicami większości stosowanych w gabinetach lekarskich otoskopów. Wzierniki wykonane są z nietoksycznego plastiku, a ich końcówki są jednorazowe, ekonomiczne i wygodne w użyciu.
  2. Wzierniki ginekologiczne - to specjalistyczne narzędzia przeznaczone do jednorazowego użytku. Produkty dostępne w różnych wersjach rozmiarowych, co umożliwia dostosowanie ich do indywidualnych wymagań anatomicznych kobiety. Wszystkie dostępne w ofercie wzierniki ginekologiczne są sterylne i szczelnie zapakowane oraz posiadają wszelkie niezbędne medyczne certyfikaty, które stanowią potwierdzenie ich najwyższej jakości oraz bezpieczeństwa użytkowania.

W ofercie hurtowni medycznej Medimix oferujemy jednorazowe wzierniki ginekologiczne z możliwością regulacji rozstawu i blokowania oraz odblokowania rozwarcia za pomocą centralnego zamka typu Cusco.