ARTYKUŁY PROTETYCZNE

Precyzyjne wykonywanie protez wymaga odpowiedniego sprzętu. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego oferujemy najwyższej jakości materiały protetyczne. Hurtownia Medimix specjalizuje się w sprzedaży artykułów protetycznych kierowanych głównie do branży stomatologicznej, do pracowni protetycznych i gabinetów techniki dentystycznej. Oferujemy szeroki asortyment materiałów protetycznych, a w naszej ofercie znajdziesz m.in.: akryle, gipsy, woski, porcelanę, masy wyciskowe, śruby, zatrzaski oraz sprzęt protetyczny.

Współpracujemy z wieloma uznanymi firmami na całym świecie, przez co gwarantujemy naszym odbiorcom usługi na wysokim poziomie oraz towary najwyższej jakości. Wszystkie artykuły dostępne w naszej hurtowni pochodzą od wiodących producentów, a wśród profesjonalnych materiałów protetycznych Klienci znajdą produkty firm takich jak: Renfert, Rhein83, Chema Rzeszów, Bego.

Brak produktów w kategorii.

Materiały i wyposażenie pracowni protetycznych oraz gabinetów stomatologicznych

W asortymencie posiadamy szeroki wybór materiałów, które charakteryzują się atrakcyjną ceną, wysoką jakością i dużą wytrzymałością. Naszym Klientom gwarantujemy szybką dostawę, profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze materiałów protetycznych. Kupując produkty w naszej hurtowni medycznej, możecie Państwo być spokojni, gdyż są one testowane i certyfikowane oraz zaaprobowane i polecane przez protetyków, dentystów i lekarzy. Wysoka jakość świadczonych usług i rozsądne ceny specjalistycznych produktów to nasza domena.

Nasza firma stawia sobie za cel łatwe dotarcie do klientów poprzez sprzedaż internetową. Teraz kompleksową ofertę materiałów medycznych znajdziesz w jednym miejscu! Zachęcamy do zapoznania się z ofertą artykułów dla protetyków, akcesoriów medycznych oraz zaopatrzenia gabinetów dentystycznych dostępnych w hurtowni medycznej Medimix.