AKCESORIA PROTETYCZNE

W asortymencie hurtowni medycznej Medimix posiadamy setki produktów używanych przez gabinety stomatologiczne i pracownie protetyczne. Akcesoria i produkty, pochodzą wyłącznie od najlepszych producentów. Jeśli zależy Ci na atrakcyjnych cenach, wysokiej jakości akcesoriach i profesjonalnej obsłudze - nasza hurtownia protetyczna to trafny wybór.

Wśród akcesoriów protetycznych znajdziecie Państwo: gipsy protetyczne, masy wyciskowe, woski, zwieraki protetyczne, brzeszczoty, kolorniki, miski silikonowe i wiele innych sprzętów oraz narzędzi protetycznych. Doświadczenie na rynku medycznym umożliwiło nam stworzenie ciekawej, bogatej oferty uwzględniającej potrzeby pracowni protetycznych oraz zawierającej wszelkie niezbędne materiały. Zamówienia na akcesoria protetyczne są realizowane precyzyjnie, terminowo i kompleksowo, bowiem zależy nam na tym, aby zaspokajać potrzeby i oczekiwania naszych klientów. 

Wyników 1 - 9 z 103Pokaz:     Wyświetlanych na stronie
 • 4639 4639
 • 4640 4640
 • 4815 4815
 • 7506 7506
 • Brak
  7507
  Ostatnia cena sprzedaży:
  239,00 zł
 • 4818 4818
 • Brak
  4819
  Ostatnia cena sprzedaży:
  2,50 zł
 • 4820 4820
 • 4821 4821
Wyników 1 - 9 z 103Pokaz:     Wyświetlanych na stronie

Wysokiej klasy artykuły z zakresu protetyki

Od 15 lat oferujemy najwyższej jakości akcesoria protetyczne od wyselekcjonowanych producentów. Nasz sklep internetowy zawiera pełen asortyment instrumentów, urządzeń oraz akcesoriów dla stomatologii i protetyki. Gipsy protetyczne, masy wyciskowe, czy woski, to zaledwie niewielka część naszego bogatego asortymentu. Wszystkie produkty znajdujące się w naszym asortymencie, zostały starannie wyselekcjonowane pod kątem potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Artykuły protetyczne, które oferujemy w sklepie online to materiały zaaprobowane i chętnie używane przez stomatologów i protetyków, dlatego Klienci mogą mieć pewność, że kupują wysokiej jakości akcesoria.

Szeroki asortyment, najwyższa jakość usług

Medimix oferuje najwyższej jakości akcesoria protetyczne w atrakcyjnych cenach oraz profesjonalnie świadczone usługi. Naszym Klientom proponujemy tylko sprawdzone produkty od renomowanych firm i producentów, a zamówienia realizujemy szybko, sprawnie i bez opóźnień. Postaw na sprawdzonego partnera i odpowiedniej jakości asortyment.